facebook
 

Zapraszamy na kursy gimnazjalne!

Z nami dostaniesz się do najlepszego liceum w mieście!
Twoja wymarzona szkoła jest w zasięgu ręki!

Spójrz jakie są fakty!
Średni wynik egzaminu w 2011 r. w Polsce – 24 pkt. (48%).
Średni wynik w ALFIE – 32 pkt. (64%)!!!Zobacz co mówią o nas nasi absolwenci!

2014

Córka zdała egzamin z matematyki bardzo dobrze dzięki przygotowaniu przez nauczyciela w ALFIE. Dzięki kursowi przygotowującemu z matematyki (pomimo iż matematyka nie jest ulubionym przedmiotem córki) egzamin zdała na 80 % i podjęła decyzję o wyborze klasy z rozszerzoną matematyką. Okazało się, że matematykę można polubić, zrozumieć. Kurs odbywał się w przyjaznej atmosferze, nauczyciel bardzo dobrze tłumaczył. Zajęcia odbywały się w soboty z rana i to może być dla niektórych problemem. Wymaga to zaangażowania ze strony ucznia , ale również wsparcia ze strony rodziców. Naprawdę warto!!!
Dorota Szczerbińska, mama Natalii
Matematyka, wynik egzaminu gimnazjalnego - 80%

2013

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z matematyki z pewnością pomógł mi dobrze zdać egzamin. Systematyczna praca uporządkowała moją wiedzę. Sądzę że gdybym sama się uczyła egzamin poszedłby mi gorzej. Żałowałam tylko, że za mało osób zgłosiło się na kurs z j. polskiego. Zapewne zgłoszę się za parę lat, by skorzystać z kursu przygotowującego do matury.
Katarzyna Mikuła
Matematyka, wynik egzaminu gimnazjalnego - 79%

2012

Kurs pomógł mi najbardziej z matematyki. Ocena w szkole podskoczyła mi o 2 stopnie, a na egzaminie gimnazjalnym poradziłem sobie z większością pytań. Wynik znacznie powyżej średniej chociaż nigdy nie byłem dobry z przedmiotów ścisłych.
Polecam.
Dawid Dolistowski
Matematyka, wynik egzaminu gimnazjalnego - 75%

2011

Kurs przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego okazał się dla mnie niezwykle pomocny, nauczyłam się rozumieć zadania egzaminacyjne i szukać odpowiedniego rozwiązania. Osoba prowadząca kurs bardzo precyzyjnie i zrozumiale tłumaczyła nam to, z czym mieliśmy kłopoty, była bardzo życzliwa i gotowa do pomocy. Kurs przygotował mnie doskonale, bez niego nie poradziłabym sobie tak dobrze na tegorocznym egzaminie. Muszę dodać jeszcze, że to nie jedyna zasługa pani profesor, ponieważ dzięki kursowi dużo lepiej zrozumiałam ówczesny materiał szkolny i z matematyki na koniec roku otrzymałam 5. Jestem bardzo zadowolona i pełna szacunku, polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą czuć się pewnie na różnego rodzaju egzaminach.
Aneta Ciwoniuk
C
zęść mat.- przyr. Wynik 36 pkt na 50 pkt. (72%)
Średnia w Polsce – 24 pkt.

Czas, który spędziłam w sobotnie poranki na kursie gimnazjalnym był przeze mnie w pełni wykorzystany i zaowocował dobrym wynikiem z egzaminu gimnazjalnego. Najbardziej podobała mi się kameralna atmosfera, przemiła i zawsze świetnie przygotowana Pani Prowadząca. Dzięki uczęszczaniu na kurs, egzamin gimnazjalny nie był dla mnie aż tak bardzo stresujący, ponieważ miałam gwarancje dobrego przygotowania i dzięki temu dostałam się do szkoły pierwszego wyboru. Kurs polecam wszystkim trzecioklasistom, którzy chcą solidnie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego.:)
Emilka Doroszkiewicz
Część mat.- przyr. Wynik 36 pkt na 50 pkt. (72%)
Średnia w Polsce – 24 pkt.

Oto nasze atuty:
  • Najlepsi nauczyciele uczący w gimnazjum
  • Indywidualne podeście do ucznia
  • Zajęcia w centrum Białegostoku
  • Trzy bloki zajęć do wyboru: humanistyczny, matematyczno-przyrodniczy, językowy
  • Doświadczenie egzaminacyjne z poprzednich lat

Kurs z jednego bloku zajęć trwa 50 h lekcyjnych.

Można wybrać jeden, dwa lub trzy bloki zajęć.

Bloki zajęć będą odbywać się w różnych terminach (nie będą się pokrywały).

Cena kursu gimnazjalnego z jednego bloku zajęć wynosi 500zł (w przypadku wpłaty w całości).
W przypadku zapisu na drugi lub trzeci blok obowiązuje zniżka 10%.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, liczących średnio od 8 do 12 osób.
Termin zajęć zostanie ustalony wspólnie przez nauczyciela z uczniami
podczas pierwszych zajęć.
Zajęcia odbywają się w budynku Katolickiego Gimnazjum w Białymstoku
na ul. Kościelnej 3.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w kursie prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas elektronicznie formularza zgłoszeniowego (link do formularza znajduje się poniżej).

Wypełnienie formularza nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Ze wszystkimi osobami skontaktujemy się telefonicznie powiadamiając o terminie podpisania umowy, z której tekstem można zapoznać się w formacie WORD klikając tutaj.
Podpisanie umowy będzie możliwe codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych w sali nr 25 znajdującej się na pierwszym piętrze budynku Katolickiego Gimnazjum w Białymstoku na ul. Kościelnej 3.

Masz dodatkowe pytania?

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń i porozmawiaj z nami!

tel. 511-448-201

tel. 506-662-666

 

powrót do początku strony